Alanya etkinlik

Alanya Tatil

Alanya’da tatil denilince ..

Alanya, Türkiye’nin turizm şehirlerinin başında gelmektedir. Turizm için tam bir cazibe merkezi olmayı başarmıştır. Hem doğal güzellikleri hem tarihi güzellikleri ile her ziyaretçisini kendine aşık etmeyi bilmektedir.

Alanya’ da tatil yapmayı düşünüyorsanız; internette bile kısa bir araştırma ile çok zengin aktivite, etkinlik ve gezilecek yer olduğunu görebilirsiniz.

Mesela Alanya City Hotel Residence’tan sadece yürüme mesafesinde yer alan Alanya kale, Alanya Kızılkule veya Alanya Tersane hem doğal hemde tarihi güzellikleri ile ziyaretçi çekmektedir.

Rusların ve Kuzey Avrupalı turistlerin yoğun olduğu Alanya her çeşit zevke göre tatil imkanı sunmaktadır.

Otelimiz Alanya’ nın merkezinde yer almaktadır. Bu sayede Alanya tatilinizi daha rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. Alanya’nın çoğu güzelliğine yürüyüş mesafesinde olmanız istediğiniz gibi hareket etme özgürlüğü verecek sizlere.

Alanya şehir turları çeşitliliği Alanya tatilinizi hiç sıkılmadan geçirmenizi sağlayacak.

Alanya tatili denilince ilk akla gelen deniz, kum, güneş üçlemesidir. Güneşin hiç batmadığı şehir ünvanını alan Alanya’ ya sizleride bekliyoruz.

Otelimiz , Alanya City Hotel Residence da konforlu ve rahat bir Alanya tatili geçirebilirsiniz. Denize 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde ki otelimizde bir çok imkan ve hizmet bulunmaktadır.