Standart Oda

Alanya City Hotel Residence Standart Oda Hem aileniz ile hemde arkadaşlarınız ile otelimizde konaklayabilirsiniz. Her türlü ihtiyaca göre odalarımız mevcuttur. Odalarımız da ki genel özellikler : Klima Balkon Banyo Kablosuz internet LCD TV Uydu sistemi Telefon 7/24.

MORE
Double Oda

Alanya City Hotel Residence Double Oda Hem aileniz ile hemde arkadaşlarınız ile otelimizde konaklayabilirsiniz. Her türlü ihtiyaca göre odalarımız mevcuttur. Odalarımız da ki genel özellikler : Klima Balkon Banyo Kablosuz internet LCD TV Uydu sistemi Telefon 7/24.

MORE
Triple Oda

Alanya City Hotel Residence Triple oda Hem aileniz ile hemde arkadaşlarınız ile otelimizde konaklayabilirsiniz. Her türlü ihtiyaca göre odalarımız mevcuttur. Odalarımız da ki genel özellikler : Klima Balkon Banyo Kablosuz internet LCD TV Uydu sistemi Telefon 7/24.

MORE
Alanya Tatil

Alanya’da tatil denilince .. Alanya, Türkiye’nin turizm şehirlerinin başında gelmektedir. Turizm için tam bir cazibe merkezi olmayı başarmıştır. Hem doğal güzellikleri hem tarihi güzellikleri ile her ziyaretçisini kendine aşık etmeyi bilmektedir. Alanya’ da tatil yapmayı düşünüyorsanız; internette.

MORE
Alanya etkinlik
Alanya uygun otel

Alanya ‘da uygun otel mi arıyorsunuz ? Alanya ‘da yer alan otelimiz de uygun fiyatlara konaklama yapabilirsiniz. Alanya City Hotel Residence, konum olarak Alanya ‘nın tam merkezinde yer almaktadır. Alanya merkezinde ve uygun fiyatlı konaklama ihtiyacınızda otelimiz.

MORE
2019 Tatil sezonuna sizleride bekliyoruz

Alanya’da yaz sezonu başladı Otelimiz yeni sezonda siz değerli misafirlerine en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Alanya’nın tam merkezindeki otelimizde konaklama ayrıcalığını sizde yaşayın.

MORE
GET TO KNOW US

OUR TEAM

AHEMED KAMAL

Senior Advisor

Alanya barlar sokağı ve kale

MONA MAHMOUD

Web Designer

KALED ABDO

Creative Designer

MAI MAMAL

Human Resources