2019 Tatil sezonuna sizleride bekliyoruz

Alanya’da yaz sezonu başladı Otelimiz yeni sezonda siz değerli misafirlerine en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Alanya’nın tam merkezindeki otelimizde konaklama ayrıcalığını sizde yaşayın.

Devamı
Alanya uygun otel

Alanya ‘da uygun otel mi arıyorsunuz ? Alanya ‘da yer alan otelimiz de uygun fiyatlara konaklama yapabilirsiniz. Alanya City Hotel Residence, konum olarak Alanya ‘nın tam merkezinde yer almaktadır. Alanya merkezinde ve uygun fiyatlı konaklama ihtiyacınızda otelimiz size hizmet vermektedir.

Devamı
Alanya etkinlik
Alanya Tatil

Alanya’da tatil denilince .. Alanya, Türkiye’nin turizm şehirlerinin başında gelmektedir. Turizm için tam bir cazibe merkezi olmayı başarmıştır. Hem doğal güzellikleri hem tarihi güzellikleri ile her ziyaretçisini kendine aşık etmeyi bilmektedir. Alanya’ da tatil yapmayı düşünüyorsanız; internette bile kısa bir araştırma ile çok zengin aktivite, etkinlik ve gezilecek yer olduğunu görebilirsiniz. Mesela Alanya City Hotel […]

Devamı
Triple Oda

Alanya City Hotel Residence Triple oda Hem aileniz ile hemde arkadaşlarınız ile otelimizde konaklayabilirsiniz. Her türlü ihtiyaca göre odalarımız mevcuttur. Odalarımız da ki genel özellikler : Klima Balkon Banyo Kablosuz internet LCD TV Uydu sistemi Telefon 7/24 Resepsiyon, ve dahası ..

Devamı
Double Oda

Alanya City Hotel Residence Double Oda Hem aileniz ile hemde arkadaşlarınız ile otelimizde konaklayabilirsiniz. Her türlü ihtiyaca göre odalarımız mevcuttur. Odalarımız da ki genel özellikler : Klima Balkon Banyo Kablosuz internet LCD TV Uydu sistemi Telefon 7/24 Resepsiyon, ve dahası ..

Devamı
Standart Oda

Alanya City Hotel Residence Standart Oda Hem aileniz ile hemde arkadaşlarınız ile otelimizde konaklayabilirsiniz. Her türlü ihtiyaca göre odalarımız mevcuttur. Odalarımız da ki genel özellikler : Klima Balkon Banyo Kablosuz internet LCD TV Uydu sistemi Telefon 7/24 Resepsiyon, ve dahası ..

Devamı